Biuro podróży Kovotour plus

Klientami są nie tylko osoby prywatne, ale również grupy zorganizowane dzieci, sportowców, seniorów i firm handlowych. Do poszczególnych destynacji organizuje regularne przewozy autokarowe i czarterowe. W sezonie 2007 obsłużyło ponad 210 czarterów! W Republice Czeskiej są firmy organizujące własne czartery z 5 lotnisk międzynarodowych. Usługi biura podróży KOVOTOUR PLUS wypróbowało już ponad 35 000 zadowolonych klientów w ciągu 2007 roku.

Biuro podróży KOVOTOUR PLUS s.r.o. organizuje regularne loty czarterowe z liniami lotniczymi Travel Service, Hemus Air i ekskluzywnie z liniami Montenegro Airlines i ČSA od maja do października z Ostrawy, Brna, Pardubic, Karlowych Warów i Pragi. Klienci mogą wybrać spośród pobytów 8, 11 i 12-dniowych. Korzystają z usług renomowanych linii lotniczych, które spełniają surowe kryteria bezpieczeństwa i wymagania co do standardu usługi i opieki nad klientem. Przewozy autokarowe do Czarnej Góry biuro podróży zapewnia z całej RC, również już od maja do października.

Wzrasta też zainteresowanie destynacją Bułgaria – z odlotami z Ostrawy, Brna, Pardubic i Pragi (pobyty 8, 11 i 12-dniowe), greckie wyspy Thassos, Skopelos i Skiathos – z wycieczkami lotniczymi z Ostrawy i Pragi (pobyty 11 i 12-dniowe). Bogatą ofertę zakwaterowania oferuje w Chorwacji.

Biuro podróży KOVOTOUR PLUS s.r.o. ma swoje przedstawicielstwo handlowe również w Belgradzie, w stolicy Republiki Serbskiej, które pomyślnie działa na serbskim rynku turystycznym już czwarty rok.

Biuro podróży KOVOTOUR PLUS s.r.o. aktywnie działa w sektorze incomingu. Za pośrednictwem firm, partnerskich za granicą oferuje szeroką skalę możliwości zakwaterowania nie tylko w Pradze, ale również we wszystkich regionach turystycznych Republiki Czeskiej. Zapewnia zakwaterowanie w hotelach lub pensjonatach, przejazdy, organizuje zwiedzanie zabytków kultury i atrakcji w języku, jakiego żąda klient.

Odškodnění a náhrada za zrušení a zpoždění letu!

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním. více informací