Cestovní kancelář Kovotour plus s.r.o.

Cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS s.r.o. patří k největším tour operátorům pro zahraniční zájezdy v České republice. KOVOTOUR PLUS s.r.o. zajišťuje pobyty nejen pro jednotlivce, ale také pro specializované skupiny dětí, sportovců a obchodních společností. Klienti mohou každoročně vybírat z široké škály pobytů na 8, 11 a 12 dnů.

V sezoně LÉTO 2016 zajišťuje společnost KOVOTOUR PLUS s.r.o. letecké zájezdy do Černé Hory, Albánie, Bulharska, na Severní Kypr, do Řecka na Chalkidiki a rovněž na oblíbené řecké ostrovy Kréta, Korfu, Thassos, Kefalonie a také do Turecka. Novinkou pro letní sezonu 2016 jsou žádané letecké zájezdy na Maltu. Pro uvedené destinace mohou klienti využít přímého leteckého spojení z Prahy, Brna, Ostravy a Pardubic. Letecká přeprava je zajišťována zejména společnostmi Travel Service, Smart Wings a dalšími významnými evropskými leteckými přepravci. KOVOTOUR PLUS s.r.o. rovněž organizuje autokarové zájezdy do Chorvatska s nástupními místy v celé České republice a zároveň nabízí zajištění ubytování v prověřených hotelech, penzionech a apartmánech klientům cestujícím jak autokarem, tak vlastní dopravou. Autokarové zájezdy do Chorvatska jsou organizovány v pravidelných intervalech od května do října.

Cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS s.r.o. organizuje také pobyty v Beskydech v unikátním hotelovém rezortu Čeladenka ****, který je mimo jiné držitelem mnoha prestižních ocenění, např. Nejlepší z realit v kategorii hotely – Best of Realty 2014, Hotel of the Year 2015 a Award Winner 2015. Klienti zde mohou vybírat z široké nabídky různých pobytových balíčků včetně možnosti absolvování wellness a fyzioterapie.

www.kovotour.cz  |  www.jentozkus.cz |  call centrum 14 001 (cena hovoru dle ceníku vašeho operátora)

Odškodnění a náhrada za zrušení a zpoždění letu!

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním. více informací