FIRO-tour - Slovensko

Letní dovolená

Náš tradiční produkt zahrnuje evropské a mimoevropské přímořské dovolenkové destinace s odlety z Bratislavy, Košic a ze Sliače. V nabídce naleznete širokou škálu hotelů různé kategorie, hotely pro rodiny s dětmi či hotely pouze pro dospělé. Mezi velké oblíbence patří řecké ostrovy Kréta, Korfu, Rhodos a Zakynthos, španělská Andalusie, Sardinie, Korsika či turecká a egejská Riviéra.

Exotické dovolené

Pokud v zimě zatoužíte po letních slunečných dnech a relaxaci na pláži, vydejte se do některé z exotických zemí Karibského moře, Indického oceánu či Blízkého východu. V nabídce najdete odlety z Bratislavy, Vídně, Budapešti a Prahy. Ve vybraných destinacích jsou vám k dispozici 24 hodin denně naši česky / slovensky hovořící delegáti. Kromě pobytových zájezdů nabízíme i kombinované pobytově-poznávací zájezdy.

Lyžování a snowboarding

Milovníci zimy a s ní spojené radovánky si u nás určitě přijdou na své. Ať už plánujete vyrazit do rakouských, italských nebo francouzských Alp, máte na výběr ze široké palety různých typů ubytování v oblíbených a renomovaných střediscích. Excelentně upravené sjezdovky, kvalitní služby, krátké čekání ve frontách na vlek a bohatá nabídka apres ski služeb - to vše čeká jen na vás.

Poznávací zájezdy a letecké víkendy

Kvalitní poznání jiné země a naplánování cesty - to chce nemalou přípravu, na kterou většinou nemáte ani podmínky ani čas. Právě proto vám nabízíme poznávací zájezdy s odletem z Bratislavy, Vídně či Prahy, které sestavili naši specialisté a o plynulý průběh se postarají zkušení průvodci, kteří také překonají jazykovou bariéru a poskytnou vám množství zajímavých informací o navštívených místech. Je jen na vás, který z našich zájezdů si vyberete.

Studia GINO Paradise Bešeňová

Zažijte ten pravý relax v luxusních studiích v hotelu Luka přímo v areálu GINO Paradise Bešeňová (Thermal Park Bešeňová). Celoročně otevřený areál nabízí venkovní bazény s geotermální vodou, vnitřní bazény s vodními atrakcemi včetně vnitřního toboganu, wellness a spa centrum, relaxační centrum a novou adrenalinovou zónu.

 
Odškodnění a náhrada za zrušení a zpoždění letu!

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním. více informací