FIRO-tour - Słowacja

Letni urlop

Nasz tradycyjny produkt obejmuje europejskie i pozaeuropejskie destynacje urlopowe z odlotami z Bratysławy, Koszyc i ze Sliacza. W ofercie można znaleźć szeroką skalę hoteli różnej kategorii, hotele dla rodzin z dziećmi lub hotele tylko dla dorosłych. Do najpopularniejszych należą greckie wyspy Kreta, Korfu, Rodos i Zakynthos, hiszpańska Andaluzja, Sardynia, Korsyka, lub Riwiera turecka i egejska.

Egzotyczne urlopy

Jeżeli w zimie zatęsknisz za letnimi słonecznymi dniami i relaksem na plaży, wybierz się do któregoś z egzotycznych krajów Morza Karaibskiego, Oceanu Indyjskiego lub Bliskiego Wschodu. W ofercie można znaleźć odloty z Bratysławy, Wiednia, Budapesztu i Pragi. W wybranych destynacjach są do dyspozycji całodobowo nasi czesko/słowackojęzyczni delegaci. Oprócz wycieczek pobytowych oferujemy też kombinowane wycieczki pobytowo-poznawcze.

Narty i snowboarding

Miłośnicy zimy i z nią związanych igraszek u nas na pewno znajdą coś dla siebie. Planując wyprawę do Alp austriackich, włoskich lub francuskich możesz wybierać z szerokiej palety różnych typów zakwaterowania w popularnych i renomowanych ośrodkach. Doskonale przygotowane zbocza, wysoka jakość usług, krótkie czasy czekania w kolejkach na wyciąg i bogata oferta usług apres ski - to wszystko czeka tylko na Ciebie.

 

Wycieczki poznawcze i weekendy lotnicze

Dobre poznanie innego kraju z zaplanowanie podróży - to wymaga dobrego przygotowania, na które przeważnie klient nie ma warunków ani czasu. Właśnie dlatego oferujemy wycieczki poznawcze z odlotem z Bratysławy, Wiednia lub Pragi, które zestawili nasi specjaliści, a o płynny przebieg dbają doświadczeni przewodnicy, którzy również pokonają barierę językową i udzielą turystom wielu ciekawych informacji o odwiedzanych miejscach. Zależy tylko od Ciebie, którą z naszych wycieczek wybierzesz.

Studia GINO Paradise Bešeňová

Przeżyj prawdziwy relaks w luksusowych studiach w hotelu Luka bezpośrednio w areale GINO Paradise Bešeňová (Thermal Park Bešeňová). Całorocznie czynny areał oferuje odkryte baseny z wodą geotermalną, kryte baseny z atrakcjami wodnymi z wewnętrznym toboganem, wellness i spa centrum, centrum relaksacyjne i nową strefę adrenalinową.

Odškodnění a náhrada za zrušení a zpoždění letu!

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním. více informací