GREECE TOURS

NAJLEPSZE W GRECJI OD 1990 ROKU

Biuro podróży GRECE TOURS organizuje dla Państwa wycieczki do prawie wszystkich atrakcyjnych turystycznie rejonów Grecji kontynentalnej i greckich wysp. Stale aktualizowana oferta obejmuje pobyty od najprostszych kawalerek i apartamentów po luksusowe resorty z najwyższej jakości obsługą dla najbardziej wymagających klientów. Przygotowujemy również wycieczki szyte na miarę dla podróży indywidualnych i grupowych, organizujemy wycieczki golfowe, kongresy i wiele innych usług w Grecji. Oprócz biletów lotniczych możemy również zorganizować dla Ciebie wynajem prywatnego samolotu.

DOBRZE ZNAMY GRECJĘ

Grecję znamy dobrze, mamy wieloletnie doświadczenie i nie skupiamy się tylko na ilości sprzedanych wycieczek. Z naszymi partnerami w Grecji negocjujemy najlepsze warunki dla naszych klientów. Zawsze Cię wysłuchamy i jesteśmy do Twojej dyspozycji siedem dni w tygodniu.Doświadczeni przedstawiciele w rezydencjach zapewniają niezbędne usługi na profesjonalnym poziomie. Naszym celem jest, abyś lubił i cieszył się wakacjami z nami w Grecji.

STAWIAMY NA JAKOŚĆ USŁUG

Nasza praca ma sens dzięki naszym Klientom, którzy obdarzają nas zaufaniem od 33 lat. Jeśli szukasz najtańszych wakacji na rynku, prawdopodobnie nie znajdziesz ich tutaj. Oczywiście oferujemy wycieczki w różnych przedziałach cenowych. Nie chcemy jednak iść na kompromis. Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza. Cena wycieczki obejmuje wysokiej jakości ubezpieczenie ERV firmy Evropská pojišťovna, a. s., dla Twojej wygody zapewniamy transfer taksówką, a teraz oferujemy również usługę Travel Assistant MAXI.

Podróż do Grecji rozpoczyna się od GREECE TOURS

Odškodnění a náhrada za zrušení a zpoždění letu!