Letuška

Dlaczego właśnie Letuška i Asiana?

Asiana jest firmą, która działa na rynku od 1993 roku. Letuska.cz jest popularnym portalem rezerwacyjnym, który Asiana z powodzeniem prowadzi wiele lat. Na Letušce klienci rezerwują bilety lotnicze i zamawiają wszelkie możliwe usługi związane z podróżowaniem po całym świecie. Nazwa „Letuška“ na tyle się wżyła, że zadomowiła się w komunikacji firmowej. Asiana i Letuška to jedna rodzina.  

Ma doświadczenie!

Asiana działa na rynku usług turystycznych już ponad dwadzieścia lat. W ciągu tych lat dobrze nauczyliśmy się, jak znacznie uprościć i przyspieszyć organizację podróży naszych klientów. Umiemy oszczędzać czas i pieniądze klientów.

Są to profesjonaliści!

Budujemy zespół, rozwijamy swoje technologie i codziennie posuwamy granice o krok dalej. Ty podróżujesz, my pomożemy Ci jak najlepiej zorganizować podróż. Czy rezerwujesz u nas bilet lotniczy, załatwiasz wizę, kupujesz wycieczkę, czy też potrzebujesz innych usług, nasze koleżanki i koledzy są tu zawsze z Tobą.

Nowa forma wyszukiwania biletów lotniczych!

W 2015 roku uruchomiliśmy nową platformę dla łowców tanich biletów lotniczych Mapa.letuska.cz Jest idealna dla klientów, których interesuje przede wszystkim niska cena biletu lotniczego i którzy lubią odkrywać nowe możliwości podróżowania. Dzięki łatwemu i przejrzystemu wyszukiwaniu podróżujący mogą się szybko zorientować w aktualnych cenach i mogą od razu obejrzeć detale biletu lotniczego i zarezerwować go. Bonusem jest możliwość śledzenia zmian cen biletów lotniczych do dziesięciu najbardziej ulubionych destynacji i łatwy dostęp wprost z mapy. Rewolucyjne możliwości strony służą jako źródło inspiracji i sympatyczny przegląd cen biletów lotniczych do znanych i nieznanych miejsc na całym świecie.

Odškodnění a náhrada za zrušení a zpoždění letu!

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním. více informací