WECO-TRAVEL

Weco-Travel (CZ), s.r.o. 
  
Weco-Travel je lídrem na trhu v zajištění služebních cest. Jsme součástí řetězce cestovních kanceláří ve střední a východní Evropě se zastoupeními v Polsku, Maďarsku, Rumunsku a na Slovensku. Oblast střední a východní Evropy má pro nás zásadní význam; umožňuje nám získávat nové zákazníky a prohlubovat rozvoj společnosti.  Díky dalšímu rozvoji této sítě můžeme našim zákazníkům nabízet kvalitní služby v rámci celého regionu.
 
Naším posláním je profesionální a komplexní zajištění cestovních služeb. Rozsah našich aktivit zahrnuje nejen rezervaci letenky, vlakové jízdenky, trajektového lístku, rezervaci hotelu, zapůjčení vozu nebo zajištění cestovního pojištění a víza, ale též vypracování cestovní politiky přesně na míru Vašim požadavkům a potřebám. Přes 20 let zajišťujeme služby v oblasti konferencí a kongresů, organizujeme incentivní zájezdy na míru, zážitkové a vzdělávací programy v České republice i v zahraničí. 
 
Odškodnění a náhrada za zrušení a zpoždění letu!

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním. více informací