Bilety dla wszystkich od STUDENT AGENCY

Wyrusz w podróż z STUDENT AGENCY! 

STUDENT AGENCY oferuje swoim klientom bilety na cały świat z tradycyjnych i tanich linii lotniczych. Ale to nie koniec sprzedaży biletów! Niezależnie od tego, czy potrzebujesz zorganizować zakwaterowanie, ubezpieczenie, wizy czy wynająć samochód za granicą, znajdziemy dla Ciebie najlepszą opcję. Pokochasz podróżowanie z nami.

Jesteśmy blisko Ciebie!

Nie trzeba dodawać, że jesteśmy dostępni online 24/7. Jeśli jednak wolisz kontakt osobisty, zapraszamy do jednego z naszych 11 oddziałów w całej Republice Czeskiej. Odwiedź nas.

Nie przegap żadnej super oferty!

Opracowaliśmy dla Ciebie unikalny system rezerwacji online, który pozwala błyskawicznie porównać aktualne ceny biletów z ponad 220 linii lotniczych w jednym miejscu. Ponadto organizujemy specjalne oferty na bilety bezpośrednio z partnerskimi liniami lotniczymi wyłącznie dla naszych klientów. Nie spoczywamy na laurach, cały czas wymyślamy dla Was nowości, które umilą zakup biletu i podróż.

Zadowolenie naszych klientów mówi za nas!

Dzięki naszym zadowolonym klientom wciąż się rozwijamy. Staliśmy się największym i najczęściej nagradzanym sprzedawcą biletów w Czechach. Nagrody od profesjonalistów oraz pochwały od lojalnych i nowych klientów są dowodem na to, że STUDENT AGENCY zapewnia ponadstandardowe usługi i obsługę. Nie musisz się bać lecieć z nami w świat.

Podróżuj z nami nie tylko samolotem!

Firma STUDENT AGENCY koncentruje się na szerokim portfolio usług i jest jednym z najważniejszych przewoźników autobusowych i kolejowych w Czechach i na Słowacji oraz jest największą agencją sprzedaży języków i pobytów pracy za granicą. Filozofią całego holdingu jest dostarczanie klientom najlepszych usług w atrakcyjnych cenach.

Odškodnění a náhrada za zrušení a zpoždění letu!