Dovolená.cz

Masz swój ulubiony hotel, chcesz pokój rodzinny lub planujesz wakacje w większym gronie i nie chcesz czekać na letnią wyprzedaż, kiedy oferta wycieczek jest już mniejsza? Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne oferty first minute z rabatem do 40%. Jeśli obawiasz się, że Twoje plany mogą nieoczekiwanie zmienić się przed latem, ubezpieczymy Twój wyjazd na wypadek odwołania. Więc zapomnij o zmartwieniach i skorzystaj z największej oferty wycieczek first minute na rynku czeskim.

Jeśli natomiast czekasz na gorące oferty, najniższe ceny i nigdy nie planujesz urlopu z wyprzedzeniem, skorzystaj z naszych ofert wycieczek last minute.

Porównujemy dla Państwa oferty setek czeskich i niemieckich biur podróży.Dzięki najnowocześniejszym technologiom jesteśmy pierwszym biurem podróży na rynku czeskim, które daje naszym klientom możliwość wyboru spośród najkorzystniejszych ofert. W ramach konkretnego obiektu noclegowego znajdziesz razem czeskie, słowackie, niemieckie i austriackie oferty CC. Nie musisz więc porównywać poszczególnych biur podróży, krótko mówiąc, wybierasz nocleg, który będzie dla Ciebie najlepszy, oferty są już przez nas sortowane według wprowadzonych przez Ciebie preferencji.

Jedna z najniższych cen wycieczek na rynku:

Dzięki dużemu wolumenowi sprzedanych wycieczek jesteśmy w stanie zaoferować Państwu takie ceny, jakich nie znajdziecie nigdzie indziej. Na naszej stronie internetowej można również znaleźć wycieczki lotnicze z ceną poniżej 5000 CZK! Wystarczy cierpliwie śledzić naszą stronę i złapać taką wycieczkę! Zobacz sam tutaj!

Kompilacja wycieczki szytej na miarę

Nie wybrałeś żadnej z oferowanych wycieczek? Masz ponadstandardowe wymagania lub pragniesz aktywnego wypoczynku? Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie wycieczkę szytą na miarę. Na przykład: „Bilet w klasie biznes, 7 nocy w hotelu Burj Al Arab, potem lot helikopterem i wreszcie ślub na Malediwach!” lub „Chcę jeździć na rowerze w ciągu dnia i pływać łodzią wieczorem .” Najniższe ceny są dla nas oczywistością. 

Odškodnění a náhrada za zrušení a zpoždění letu!