Best Reisen

Biuro podróży Best Reisen powstało w 1994 roku iw okresie swojej działalności zapewniło wczasy prawie 300 000 zadowolonych klientów. Nasze główne destynacje to Tunezja, ale możesz podróżować z nami także do Egiptu, Grecji, Bułgarii, Turcji, Hiszpanii, Portugalii, Malty i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Oferujemy szeroką gamę hoteli różnych kategorii. W każdym miejscu mamy delegatów mówiących po czesku, a we współpracy z naszymi partnerami organizujemy wycieczki fakultatywne. Naszym priorytetem jest zapewnienie wysokiej jakości i niezapomnianych wakacji dla wszystkich naszych klientów.

Posiadamy duże doświadczenie w organizowaniu wczasów dla grup, niezależnie od tego, czy jest to grupa przyjaciół, klubów sportowych, zespołów muzycznych, pobyty motywacyjne czy firmowe. Osobiście sprawdziliśmy wszystkie oferowane przez nas destynacje. Do każdego klienta podchodzimy z najwyższą starannością. Możesz również skontaktować się z nami z ufnością w sprawie indywidualnych wymagań lub prośby o wycieczkę dla pokoju. Chętnie świadczymy ponadstandardowe usługi dla bardziej wymagających klientów.

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta usług spełni Państwa oczekiwania i obdarzycie nas zaufaniem przy wyborze wypoczynku.

Odškodnění a náhrada za zrušení a zpoždění letu!