GREECE TOURS

TO NEJLEPŠÍ  Z ŘECKA OD ROKU 1990

Cestovní kancelář GREECE TOURS pro vás zajišťuje zájezdy téměř do všech turisticky atraktivních oblastí pevninského Řecka a řeckých ostrovů. Neustále aktualizovaná nabídka zahrnuje pobyty od nejjednodušších studií a apartmánů až po luxusní resorty se špičkovým servisem pro nejnáročnější klientelu. Připravujeme také zájezdy na míru pro individuální cestování i skupiny, organizujeme golfové zájezdy, kongresy a řadu dalších služeb v Řecku. Kromě letenek vám můžeme zajistit i pronájem soukromého letadla.

ZNÁME ŘECKO DOBŘE

Známe Řecko dobře, máme dlouholeté zkušeností a nezaměřujeme se jen na počty prodaných zájezdů. Pro své klienty vyjednáváme u našich partnerů v Řecku ty nejlepší podmínky. Vždy vám nasloucháme a jsme vám k dispozici sedm dní v týdnu Zkušení zástupci v pobytových místech poskytují  potřebné služby na profesionální úrovni. Našim cílem skutečně je, aby se vám s námi v Řecku líbilo a dovolenou jste si užili.

SOUSTŘEDÍME SE NA KVALITNÍ SLUŽBY

Naše práce má smysl díky našim klientům, kteří nám dávají svou důvěru již 33 let. Hledáte-li nejlevnější dovolenou na trhu, u nás ji pravděpodobně nenajdete. Nabízíme samozřejmě zájezdy v různých cenových relacích. Nechceme však dělat kompromisy. Pro nás má největší význam vaše spokojenost. V ceně zájezdů  je zahrnuto kvalitní pojištění ERV Evropské pojišťovny, a. s., pro vaše pohodlí zajišťujeme transfer taxíkem, nově nabízíme také službu Travel Asistent MAXI.

Cesta do Řecka začíná v GREECE TOURS.

Odškodnění a náhrada za zrušení a zpoždění letu!