Dovolená.cz

Máte svůj oblíbený hotel, chcete rodinný pokoj nebo plánuje dovolenou ve větší skupině a nechcete čekat na letní výprodej, kdy je už nabídka zájezdů menší? Připravili jsme pro vás speciální nabídky first minute se slevou až 40 %. Bojíte-li se, že se vám do léta mohou nečekaně změnit plány, pojistíme váš zájezd proti stornu. Obavy tedy hoďte za hlavu a využijte největší nabídky first minute zájezdů na českém trhu.

Pokud naopak čekáte na žhavé nabídky, nejnižší ceny a dovolenou neplánujete nikdy dopředu, využije našich nabídek last minute zájezdů.

Porovnáváme za vás nabídky stovek českých a německých cestovních kanceláří Díky špičkovým technologiím přinášíme jako první cestovní agentura na českém trhu možnost, aby naši klienti vybírali opravdu z nejvýhodnějších nabídek. Pod konkrétním ubytovacím zařízením tak najdete nabídky českých, slovenských, německých a rakouských CK pohromadě. Nemusíte tedy porovnávat jednotlivé cestovní kanceláře, zkrátka si jen vyberete ubytování, které bude pro vás nejlepší, nabídky již pak máte námi seřazeny podle vašich zadaných preferencí.

Jedna z nejnižších cen zájezdů na trhu:

Díky velkému objemu prodaných zájezdů jsme schopni nabídnout vám takové ceny, které jinde nenajdete. Na našem webu lze najít i letecké zájezdy s cenovkou menší než 5.000 Kč! Stačí trpělivě sledovat náš web a takový zájezd si ulovit! Přesvědčte se sami zde!

Sestavení zájezdu na míru

Nevybrali jste si žádný z nabízených zájezdů? Máte nadstandardní požadavky nebo chcete aktivní dovolenou? Rádi vám sestavíme zájezd na míru. Například: „Letenka business class, 7 nocí hotelu Burj Al Arab, pak let helikoptérou a na závěr svatba na Maledivách!“ nebo „Přes den chci jezdit na kole a večer se plavit na lodi.“ Nejnižší ceny jsou pro nás samozřejmostí.

Odškodnění a náhrada za zrušení a zpoždění letu!