Letenky pro každého od STUDENT AGENCY

Vydejte se na cesty se STUDENT AGENCY!

STUDENT AGENCY nabízí svým klientům letenky do celého světa od tradičních i nízkonákladových aerolinií. Prodejem letenky to ale u nás nekončí! Ať už potřebujete zajistit ubytování, pojištění, víza nebo si pronajmout vůz v zahraničí, najdeme pro vás tu nejlepší variantu. S námi si cestování zamilujete.

Jsme vám na blízku!

To že jsme vám k dispozici 24/7 online je samozřejmostí. Pokud ale dáváte přednost osobnímu kontaktu, uvítáme vás na jedné z našich 11 poboček po celé České republice. Přijďte nás navštívit.

Nenechte si uletět žádnou super nabídku!

Vyvinuli jsme pro vás jedinečný online rezervační systém, který vám umožní si okamžitě srovnat aktuální ceny letenek od více než 220 aerolinek na jednom místě. Navíc exkluzivně pro naše klienty domlouváme speciální akce na letenky přímo s partnerskými leteckými společnostmi. Neusínáme na vavřínech, stále pro vás přicházíme s novinkami, které vám nákup letenky a vaši cestu zpříjemní.

Spokojenost našich klientů mluví za nás!

Díky našim spokojeným klientům stále rosteme. Stali jsme se největším a nejoceňovanějším prodejcem letenek v České republice. Ceny od profesionálů a pochvaly od věrných i nových zákazníků jsou důkazem toho, že STUDENT AGENCY poskytuje nadstandardní služby a servis. S námi se nemusíte bát vyletět do světa.

Cestujte s námi nejen letecky!

Společnost STUDENT AGENCY se zaměřuje na široké portfolio služeb a patří mezi nejvýznamnější autobusové a vlakové dopravce v České republice i na Slovensku a je největší agenturou pro prodej jazykových a pracovních pobytů v zahraničí. Filosofií celého holdingu je  poskytovat zákazníkům ty nejlepší služby za skvělé ceny.

Odškodnění a náhrada za zrušení a zpoždění letu!