LETUŠKA

Proč Letuška a Asiana?

Asiana je firma, která na trhu působí od roku 1993. Letuska.cz je populární letenkový portál, který Asiana úspěšně provozuje řadu let. Na Letušce si zákazníci rezervují letenky a objednávají veškeré možné služby spojené s cestováním po celém světě. Jméno ?Letuška? se natolik dostalo pod kůži, že ve firemní komunikaci zdomácnělo. Asiana a Letuška jsou jedna rodina.  

Má zkušenosti!

Asiana působí na trhu s cestovními službami už více než dvacet let. Za tuto dobu se dobře naučili, jak výrazně zjednodušit a zrychlit zařizování cest všech jejich klientů. Umíjí ušetřit váš čas i peníze.

Jsou to profesionálové!

Letuška buduje tým, rozvíjí své technologie a každý den posouvájí hranice o krok dál. Vy cestujete, Letuška vám pomůžeme cestu co nejlépe zajistit. Ať už si u nás rezervujete letenku, vyřizujete vízum, kupujete zájezd či potřebujete další služby.

Nová forma vyhledávání letenek!

V roce 2015 spustili novou platformu pro lovce levných letenek Mapa.letuska.cz Je ideální pro klienty, které zajímá především nízká cena letenky a baví je objevovat nové možnosti cestování. Díky snadnému a přehlednému vyhledávání mají cestovatelé rychlý přehled o aktuálních cenách a mohou si detaily letenky ihned prohlédnout, a rezervovat. Bonusem je možnost sledování pohybu cen letenek do deseti nejoblíbenějších destinací a snadný nákup přímo z mapy. Revoluční možnosti stránky slouží jako zdroj inspirace a sympatický přehled o cenách letenek do známých i neznámých míst po celém světě.

Odškodnění a náhrada za zrušení a zpoždění letu!

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním. více informací